free web hit counter
Get a site

Český verčerník

Český Večerník

Pokud jste architekt či stavitel, jistě zohledňujete při práci ekonomické hledisko. Každou zakázku se tak snažíte zpracovat podle přání zákazníka, ve skvělé kvalitě, rychle a zároveň za rozumnou cenu. Pokud se jedná oSvet Zeny, výrazně vám v tom dokáže pomoci Kerastuk, což je tenkovrstvá povrchová úprava na panelové povrchy a pro štukové omítky na základní jádrovou omítku.

Úspora „člověkohodin“

Nejdražší položkou vždy byla, je a bude lidská práce. Kerastuk je omítkovou směsí, která je přímo z výroby dodávána v kbelících v ideální hustotě. Nemusíte tak vyčlenit pracovníka, který bude směs míchat a připravovat pro ostatní. Můžete ho rovnou zapojit do práce. centrum zprávy stačí jednoduše lehce promíchat a může se jít nanášet.

Čistá práce

Vnitřní omítka Kerastuk se velmi dobře nanáší a díky ideální konzistenci skvěle drží. Nanášení se provádí klasickým způsobem pomocí ocelového hladítka. Výborný poměr spotřeby materiálu na plochu znamená, že na 1,5 mm vrstvu omítky na jednom metru čtverečním spotřebujete pouze 2 – 3 kg materiálu. Kerastuk je vhodný pro všechny druhy interiérů. Po zaschnutí je šedobílý a nevyžaduje žádnou dodatečnou povrchovou úpravu. Přetřít ho lze po důkladném vyzrání, tedy zhruba po měsíci.
40plus zpracujete rychle a kvalitně. Úspora času bude jistě vidět při dodržování termínů zakázek. Vždy se hodí mít nějakou rezervu. To vše uspoří i nemalé finanční prostředky a navíc rozhodně nesníží kvalitu odvedené práce. FinList je jasnou volbou pro pružné a rychlé stavitelství.

Český Večerník