free web hit counter
Get a site

Nízkokalorické dezerty

V poslední době se čím dál více lidí věnuje zdravému životnímu stylu, a to je jen dobře. Mnohem více než kdykoliv v minulosti se mnoho z nás zajímá o celkovou skladbu potravin. Ženajsou oblíbené především u žen, které se snaží zhubnout nějaké to kilo.
Dezertů, které bychom si mohli občas dopřát a neohrozili přitom svou postavu, nebývalo moc. Dnes je tomu naštěstí jinak a DIA dorty jsou vhodné jak u redukční diety tak hubnutí. Nízkokalorickým dezertům dokonce nechybí nic na jejich výtečné chuti a mnohdy nepoznáte rozdíl. Dopřát si můžete od oblíbených palačinek, zákusků, až po nepečené i pečené DIA dorty. Nabídka odlehčených a nízkokalorických dezertů je v dnešní době velmi pestrá.
 
 

Pohyb podpoří hubnutí

Zatímco jeden nedá na pravidelné cvičení dopustit, druhý nechce o pohybu ani slyšet. Pravdou je, že pohyb skutečně patří do zdravého životního stylu, ať už v jakékoliv podobě. Pouhá konzumace nízkokalorických potravin se nedá považovat za zdravý životní styl.  Dopřávat si Tisková zpráva bez výčitek je sice možné, ale rozhodně bychom neměli na pohyb zapomínat. Nechce-li se vám docházet do posilovny, možná vás zaujme tanec, plavání, jízda na kolečkových bruslích a další pohybové aktivity. Bohatě postačí i pravidelné procházky přírodou, která sama působí také, jako balzám na duši. Pohybové aktivity se mohou mezi sebou různě střídat, aby vás neomrzely.

Nezapomínejte na pitný režim

Většina lidí dostane šmak na nějakou tu dobrotu po obědě, ale výjimku netvoří ani siesta u kávy. Ta je často spojována s konzumací chutného zákusku, jakékoliv příchutě. Zatímco jeden rád ovoce, druhý oříšky či čokoládu. Za ideální se považuje nejdříve vypít sklenici pramenité vody, teprve poté si dopřát kávu a zákusek. Je to proto, že káva jednak odvodňuje organismus a doporučuje se vypít minimálně stejné množství vody, jako kávy, také tím oklamete žaludek. Nesníte tak velké množství sladkostí. Dáte-li si sklenku vody, kávu a StyleMag, nemusíte mít špatné svědomí. Když si navíc ještě v ten den zasportujete, můžete být úplně klidní.