free web hit counter
Get a site

Pitná voda

Pitná voda by měla být součástí každé kanceláře, stejně jako automaty na kávu. Tam, kde neníŽenapřiměřeně studená nebo dostatečně kvalitní na pití, lze využívat automaty na vodu s připojením k vodovodu. Díky kvalitnímu filtru je voda vyčištěna od nežádoucích pachutí, chloru a bakterií i dalších nečistot a usazenin. Obsluha je velmi snadná, není zde nutný servis, nemusíte dokupovat či skladovat barely s vodou. Jednoduše přijdete a vodu si natočíte v horkém či studeném provedení.

Voda do kanceláře snadno a rychle

Pro dodržování pitného režimu a libovolné občerstvení je možné si objednat voda do kanceláře díky automatům na vodu, které jsou napojeny na vodovod. Přístroj se dá pronajmout či zakoupit. V přístroji je zabudována detekce výměny filtru, pojistka pro děti u horké Ženy sro, možnost snížení výdeje energie o víkendech a ve večerních hodinách, kdy přístroj nevyužíváte.

Kvalitní voda


Voda do kanceláře na pití by neměla být benefitem, ale běžnou součástí chodu kanceláře či firmy. Proto jsou vám k dispozici automaty na vodu, které během vteřiny natočí horkou či studenou vodu. Teplá voda je nahřáta na 90 stupňů Celsia, studená má příjemných 5 stupňů.

Voda do kanceláře kdykoliv

Chcete pro své zaměstnance, zákazníky i hosty provozu to nejlepší? Pak umístěte do haly automat na pitnou vodu, která se hodí rovnou na pití i přípravu teplých či studených nápojů a polévek. Automat je napojen na vodovod, tudíž nevyžaduje barely s vodou, které musíte složitě skladovat a doplňovat, případně nechat dělat biologický rozbor vody a celkovou údržbu. iZprávyjsou jednoduché na úpravu, není potřeba žádný servis, díky tomu ušetříte náklady na provoz automatu. Prostor automatu má 22 cm vysoké výdejní okénko, není problém tedy naplnit i objemově větší nádoby nebo láhve.