free web hit counter
Get a site

Posuvné dveře Praha dodají interiéru šmrnc

Hledáte důmyslné dveře do vaší domácnosti, které ušetří místo a budou praktické, ale i krásné? To vše mohou splnit FinListFinList Jsou exkluzivnější variantou než dveře shrnovací a mnohde poslouží mnohem lépe, než klasické dveře s jedním či dvěma křídly.
Posuvné dveře Praha

Aby dveře nepřekážely provozu domácnosti

Křídla dveří mohou leckde překážet pohodlnému provozu domácnosti. Stává se tak zejména v interiérech s nedostatkem prostoru. To ale rozhodně neznamená, že se posuvné dveře Praha hodí jen do stísněných interiérů! Své místo mají ve velkých prostorách, kterým dodají šmrnc. Posuvné dveře Praha vás budou bavit. Jsou nevšední, jedinečné a poskytují mnoho variant provedení. Jejich vzhled je velmi variabilní. Mohou se posouvat do pouzdra nebo na stěnu, být plné či prosklené, mít jeden nebo více dílů.

Posuvné dveře do pouzdra jsou na realizaci náročnější

Během rekonstrukcí se mnoho lidí pro posuvné dveře Praha rozhodně z toho důvodu, že nevyžadují složité stavební úpravy a přitom vytvoří velmi výrazný efekt. Posuvné dveře do pouzdra jsou prostorově úspornější, ale vyžadují více stavebních prací a také více financí. Ve stěně se vytvoří pouzdro, do kterého se dveře zasouvají.  Obrovskou výhodou je, že dveře nejsou po jejich zasunutí do pouzdra vidět a nezabírají místo navíc. Výborně se hodí tam, kde prostor dveří musí být obestavěn nábytkem.

Posuvné dveře na stěnu nevyžadují tolik stavebních úprav

Posuvné dveře Praha na stěnu jsou méně náročnější variantou, která neušetří tolik místa, ale je rovněž velmi zajímavá a atraktivní. Pro tuto možnost se využije upevnění silné kolejnice na stěnu, a v té se pak dveře pohybují. Počítejte s tím, že se dveře stanou poměrně výrazným prvkem místnosti, čehož se dá využít a vhodně je designově sladit s ostatním zařízením. Občas se využívá i varianta posuvných dveří do zárubně, což je ideální pro širší stavební otvory. Pojezdový systém je pak umístěn v horní části zárubně.