free web hit counter
Get a site

Štuk

Jaký je ten pravý, který vám ušetří čas, peníze i spoustu nervů? Pokud se do omítek pouštíte svépomocí, jistě si chcete vybrat Svet Zeny, který bude jednoduché použít bez přehnaných odborných znalostí. Kerastuk to bezezbytku splňuje a ještě přidává pár skvělých vlastností navíc.

Štuk vždy připraven

Kerastuk je směsí kaolinu, křemenného písku, vápna a pojiva. Hlavní vlastností, která upoutá zřejmě všechny amaterské zedníky, je, že je již z výroby dodáván ve formě pasty. Tedy v ideální konzistenci. A tady jistě jásají i manželky amatérských zedníků, ano, není potřeba nic míchat, ředit, prášit, cákat. Odpadne tak velké množství zbytečného úklidu a to je informace, kterou slyší ráda každá hospodyňka. Kerastuk je zkrátka štuk, který je vždy připraven k akci.

Štuk- Keraštuk

Snadná a rychlá příprava je jen jednou z užitečných vlastností Kerastuku. Samotná práce s ním je příjemná a rychlá. Tento Profi články díky své optimální konzistenci skvěle drží a velmi dobře se nanáší. Pomocí ocelového hladítka ho dokáže po chvilce precizně nanést opravdu každý. Výsledkem tak je rychle přibývající omítka. Výslednou kvalitu do „TOP“ stavu lehce dotáhnete pomocí filcové stěrky s jejíž pomocí drobné nerovnosti vyhladíte a vaše omítka bude rázem jako od profesionála. Pak už zbývá jen poklidit nevelký nepořádek a nechatMetsořádně vyschnout. Zhruba po měsíci můžete Kerastuk přetřít běžnými interiérovými barvami. Kerastuk má po vyschnutí neutrální jasně šedobílou barvu, takže ho mnohdy ani není třeba přetírat. A to je opět úspora času, peněz a hlavně žádný nepořádek.