free web hit counter
Get a site

Ženy sro

Ženy sro

Kde ta naše svatba bude? To je jedna ze zásadních otázek, která ovlivní náladu celé svatby. Stojíte-li před podobným rozhodováním, zkuste se inspirovat páry, které využily možnosti nalistuj.Svatba na statku Benice

Svatba na statku Benice

Ženy sro probíhají v malebném prostředí Benešovska. Je zde panenská příroda, ticho, klid a prostě pohoda. Nehrozí tak, že by plánovaný obřad cokoli narušilo, snad jen tedy s výjimkou právě rozmarů krásné, avšak těžko předvídatelné přírody. Zaměstnanci pod vedením zkušené svatební koordinátorky se každopádně budou snažit, aby vám nic nechybělo.
Organizátoři svatby vám zajistí prakticky kompletní plán svatebního dne. Od samotného obřadu přes tradiční hostinu až po program čistě dle přání novomanželů. Vlastní obřad může proběhnout jak v duchu církevním, tak je možné naplánovat běžný civilní sňatek. Oba bezesporu získají díky romantické atmosféře statku své neopakovatelné kouzlo.
Svatba na statku v Benicích je perfektním místem pro všechny, kteří chtějí říct své ,,Ano“, s romantickým nádechem. Zároveň tak získáte mnoho prostoru pro zábavu všech hostů, a to včetně těch nejmenších. K baroknímu statku přísluší také rozlehlé pozemky, proto se mohou všichni účastníci bavit například sportovními aktivitami jako kroket či pétanque. Samozřejmostí je i dětské hřiště, přičemž o zábavu i bezpečnost dětí se postará animátorka.

Svatební přání

nalistuj vám dokáže splnit i tajné přání novomanželů. Jaké to asi bude, kdyby si pro vás přijel princ na bílém koni? Toho osudového prince už jste našla a vyjížďka kočárem se vám může vyplnit rovněž. Nádherné kulisy kulturní památky a jejího okolí jsou taktéž prostředí jako stvořené pro nezapomenutelné svatební fotografie, jež vám jako památka zůstanou už napořád.
Prostory  pro vaši svatbu si můžete zarezervovat i na celý víkend. V zábavě tak můžete pokračovat i s večerním grilováním, které vlastně vůbec nemusí skončit s večerem. Společnost se může bavit až do ranních hodin bez obav o to, že byste snad mohli svým veselím někoho rušit. Areál je v daný den pronajat pouze jediné skupině svatebčanů a nezná žádnou zavírací hodinu. Hosté se tak odeberou do ložnic až v okamžiku, kdy jsou unaveni.
Ubytování je v rámci svateb na statku Benice zajištěno přímo na místě v útulném penzionu. Každému z přítomných bude věnována individuální péče tak, aby si den užili nejen snoubenci, ale i všichni jejich nejbližší.